Профіль

“ГОЕ ІП” – це норвезька холдингова компанія, яка працює з компаніями, що займаються видобутком нафти по всьому світу. “ГОЕ” будують свої бізнес-моделі на досвіді, розробленому на Норвезькому континентальному шельфі з видобутку нафти та газу.

«ГОЕ Чалк» – це операційна компанія для Західної Європи та об’єднує  всі права інтелектуальної власності та знання, якими «ГОЕ» володіє. Досвід  свідчить про те, що видобування на площах з існуючим видобутком в Україні можна значно збільшити.

Поєднуючи навички українських та норвезьких професіоналів у галузі видобутку вуглеводнів, існує потужна та професійна команда для виконання робіт  та управління результатами.

Для підтримки оперативної групи та виробничих планів доступні двадцять п’ять осіб на рівні кандидатів та докторів наук, які мають досвід роботи протягом десятиліть у кожній країні.

Більш детально, ми разом поєднуємо методи первинного, вторинного та третинного видобування. Первинний та вторинний методи видобутку  з великим успіхом застосовуються на Норвезькому континентальному шельфі. Будь-який результат третинного видобування буде розглядатися як додаток до будь-яких інвестицій, оскільки третинне виробництво  вважається експериментальним у всьому світі.

“ГОЕ” та “ГЕКОМ” мають можливість інвестувати у власні та зовнішні проекти. Однак ми також запрошуємо відповідних інвесторів спільно інвестувати в наші проекти.

 

Єдиний бенефіціарний власник “ГОЕ-ІП” та “ГОЕ-Чалк” –  Асле Равнас

Єдиний бенефіціарний власник “ГЕКОМ” – Василь Сваричевський

Право власності на ТОВ “УНЕК ” становить 50% для “ГЕКОМ” та 50% для “ГОЕ-Чалк”.